Επίσκεψη Ολυμπιονίκη στο Σχολείο μας

Επίσκεψη ολυμπιονίκη στο Σχολείο μας

Ειρήνη Αϊνδιλή

Tην Πέμπτη στις 30/4/2015 επισκέφτηκε το Σχολείο μας η αρχηγός της ομάδας των χρυσών κοριτσιών του Ανσάμπλ Κα Ειρήνη Αϊνδιλή. Η φυσική της παρουσία ήταν αρκετή για να προσφέρει στα παιδιά πολύ περισσότερα απ' όσα οι δάσκαλοι μπορούν με αναφορές στον Ολυμπισμό ή με βίντεο να μεταδώσουν.

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 1 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 2

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 3 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 4

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 5 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 6

Η Ειρήνη, πέρα από τις συνεχείς ατομικές της διακρίσεις και επιτυχίες, κατέκτησε με την εθνική ομάδα του Ανσάμπλ το πρωτάθλημα Ευρώπης, πήρε τρία παγκόσμια πρωταθλήματα και την 3η θέση στους Ολυμπιακούς αγώνες του Σίδνεϊ και η ομάδα του Ανσάμπλ ψηφίστηκε το 1999 και το 2000 ως η καλύτερη ομάδα της χρονιάς από τον Πανελλήνιο Σύνδεσμο Αθλητικού τύπου.

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 7 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 8

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 9 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 10

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 11 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 12

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 13 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 14

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 15 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ 16A

Η παρουσία της είναι τιμή για το Σχολείο μας .
 Ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλες τις συγκινήσεις και τις πολλές επιτυχίες που μας χάρισε.